Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer35339/public_html/old.tylkopies.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
TYLKO PIES – szkolenie dorosłych psów Warszawa i okolice | Warszawa Wiązowna

Nastolatki i Doroślaki – zajęcia dla psów od 10 miesiąca życia – Warszawa i okolice

szkolenia dla psów warszawa wiązowna, tresowanie psów warszawa, zajęcia dla psów warszawa

Szkolenie nastoletnich psów Warszawa i okolice

Szkolenie psich nastolatków jest trudne. Obcując z psem w wieku 10-11 miesięcy można mieć wrażenie, że pies nic nie pamięta z Psiego Przedszkola czy szkolenia dla młodych psów. Wiek nastoletni to dla psa okres dorastania. Jest to czas bardzo wymagający dla psa i jego opiekuna. Do głosu dochodzą hormony, które nie ułatwiają nam pracy z psem. Czasami reaguje on nieuprzejmie na widok psów, które dobrze już zna, może wdać się w bójkę. W tym okresie trzeba zadbać o ograniczenie stresujących dla psa sytuacji. Na zajęciach dla psich nastolatków starannie powtarzamy to, czego uczyliśmy się wcześniej. Działamy ostrożnie i spokojnie. Ważna jest cierpliwość i konsekwencja.

psi hotel warszawa wiązowna

Szkolenie dla psów od 10 miesiąca życia Warszawa i okolice

Wielu opiekunów oczekuje szybkich efektów i zmian w zachowaniu, co prowadzi ich do treserów wymuszających zachowania przemocą. To nie jest dobra droga. Zrozumienie, wyjaśnianie i pomoc w przejściu tego trudnego etapu to nasze zadanie. Praca z psem – nastolatkiem wymaga nieograniczonych pokładów cierpliwości i wyrozumiałości. Trzeba wykazać się ogromnym wyczuciem. Psa do drugiego roku życia można porównać do zbuntowanego nastolatka, który robi wszystko na przekór rodzicom. Dopiero około 2 roku życia psa sytuacja się stabilizuje. To wtedy możemy powiedzieć, co wyrosło z puchatego szczeniaczka, którego kiedyś przynieśliśmy do domu.

szkolenia dla psów warszawa wiązowna, tresowanie psów warszawa, zajęcia dla psów warszawa

Szkolenie dorosłych psów Warszawa i okolice

Praca z dorosłym psem to zazwyczaj na początku zajęcia indywidualne. Takie psy mają już ukształtowane nawyki i różne zachowania, które trudno jest wyeliminować. Często trafiają do nas dorosłe adoptowane psy, które w pierwszej kolejności potrzebują zbudowania zaufania i poczucia bezpieczeństwa. I to na tym skupiamy się przede wszystkim w pracy z dojrzałymi czworonogami. Ćwiczenie komend jest dobrym sposobem na budowanie więzi z człowiekiem i pewności siebie w tej relacji.
Kurs obejmuje 8 spotkań, z których każde trwa godzinę.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj sie z nami!