Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer35339/public_html/old.tylkopies.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
TYLKO PIES - Szkolenie młodych psów Warszawa i okolice | Warszawa Wiązowna

Psie Młodziaki – zajęcia dla psów w wieku 7-9 miesięcy – Warszawa i okolice

tresura psów warszawa wiązowna

Szkolenie młodych psów Warszawa i okolice

Praca z psami młodymi jest bardzo ważna. Zajęcia dla psów wieku 7-9 miesięcy to kolejny etap w edukacji i wychowaniu zwierzęcia. Psie Przedszkole daje doskonałe podstawy do dalszej pracy. Kontynuujemy naukę podstawowych komend, cały czas pracujemy nad socjalizacją. Niektóre psy dopiero w tym wieku zaczynają swoją przygodę ze szkołą dla psów. Na szczęście, jeżeli u młodego psa pojawiają się jakieś problemy z zachowaniem lub braki w szkoleniu możemy je dość szybko i łatwo uzupełnić. Spotkania z innymi psami to nieodzowny element szkolenia psa na tym etapie rozwoju. Zwierzęta uczą się zabawy, psiego języka, mowy ciała, umiejętnego korzystania z zębów.

nauka komend psów warszawa wiązowna

Szkolenie dla psów w wieku 7-9 miesięcy Warszawa i okolice

Młode psy są bardzo ciekawe nowych miejsc. Jeżeli nie zapewnimy im możliwości poznawania otoczenia, to jest bardzo prawdopodobne, że pies będzie podejmował samodzielne próby oddalenia się od nas przy nadarzającej się okazji. Dlatego podczas szkolenia w grupie Psich Młodziaków zabieramy zwierzaki na spacery w nowe miejsca, pierwsze przejażdżki metrem czy autobusem. Dla psa, wiek między 7 a 9 miesiącem życia to również dobry czas, by zacząć trenowanie psich sportów. Solidne podstawy w postaci mocnej, pozytywnej więzi z właścicielem zbudowanej na zajęciach dla szczeniąt, podczas codziennych ćwiczeń z psem, w codziennych sytuacjach dają psu poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie i umiejętność poradzenia sobie w nowych warunkach.

nauczanie psów posłuszeństwa warszawa

Psie Młodziaki Warszawa i okolice

Dzięki temu, dorastający pies będzie wiedział co robić, gdy wystąpią nieprzewidziane sytuacje. Na naszym szkoleniu dla Psich Młodziaków, opiekunowie dowiedzą się, jak mogą pomóc swoim psom odnaleźć się w ciężkiej sytuacji, poznają swojego psa, nauczą się, co oznaczają dawane przez niego sygnały i zrozumieją, że merdanie ogonem nie zawsze oznacza, że pies się cieszy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych szkoleniem młodych psów w wieku do 9 miesiąca życia. To ostatni moment, żeby nadrobić zaległości z Psiego Przedszkola.
Kurs obejmuje 10 spotkań, z których każde trwa godzinę.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj sie z nami!