Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer35339/public_html/old.tylkopies.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
TYLKO PIES – Zajęcia węchowe dla psów Warszawa i okolice | Warszawa Wiązowna

Nosework – zabawy węchowe i tropienie – Warszawa i okolice

szkolenia nieposłusznych psów warszawa

Nosework Warszawa i okolice

W naszej ofercie znajdują się zajęcia pozwalające wykorzystać potencjał psiego nosa. Dzięki tropieniu i pracy węchowej pies uczy się panować nad instynktem, poznaje otaczający go świat, zużywa nadmiar energii. Jednak co najważniejsze – wzmacnia się więź psa z człowiekiem poprzez wspólne doświadczenia. Tropienie to najbardziej naturalna praca, jaką wykonuje pies.

nosework zabawy węchowe dla psów warszawa

Zabawy węchowe i tropienie dla psów Warszawa i okolice

Znalezienie tropionego człowieka daje psu ogromną satysfakcję, buduje jego pewność siebie i podnosi odporność psychiczną. Tropienie i praca węchowa to również wspaniałe doświadczenie dla opiekunów psów. Dzięki takim ćwiczeniom człowiek poznaje swojego psa, nabiera do niego szacunku i zaufania. Poza tym rośnie u niego poczucie dumy ze zwierzaka. Na zajęciach wykorzystujemy różne zabawki edukacyjne, maty węchowe oraz samodzielnie wykonane skrytki na smakołyki.
Kurs obejmuje 6 spotkań, z których każde trwa godzinę. Zajęcia odbywają się w indywidualnie ustalonych miejscach i terminach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj sie z nami!