Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer35339/public_html/old.tylkopies.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
TYLKO PIES – Konsultacje indywidualne | Warszawa Wiązowna

Konsultacje Indywidualne

hotel dla psów warszawa wiązowna, noclegi dla psów warszawa wiązowna, tymczasowa opieka nad psem warszawa wiązowna

Konsultacje indywidualne przed rozpoczęciem szkolenia psa

Konsultacje indywidualne przed rozpoczęciem szkolenia psa w TYLKO PIES to obowiązkowy element. Zanim zaczniemy współpracę i szkolenie psa musimy się poznać. Na naszych zajęciach nie ma przypadkowych psów. Do każdego zwierzaka podchodzimy indywidualnie nawet, jeśli są to zajęcia grupowe dla psów. Dlatego bardzo ważne jest, żebyśmy wcześniej wiedzieli z kim mamy do czynienia. Podczas konsultacji indywidualnych wspólnie się poznajemy. Rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, potrzebach, problemach. Ja poznaję psa i jego historię. Wy dowiadujecie się jak wyglądają zajęcia w naszej szkole dla psów, jakimi metodami pracujemy. Zazwyczaj pierwsze spotkanie odbywa się na spacerze. Przyjeżdżam do Was i czekam pod domem czy pod blokiem. Ważne jest, żebyście w takiej sytuacji zachowywali się naturalnie i dokładnie tak samo, jak zwykle.

szkolenia dla psów warszawa wiązowna

Dobór programu szkolenia dla psa Warszawa i okolice

Nie podchodźcie do mnie od razu. Dzięki temu mam możliwość obserwacji, jak pies zachowuje się na co dzień, jak wychodzi na spacer, czy pies ciągnie na smyczy. Po krótkim spacerze zapoznawczym wracamy do domu i tam zadaję Wam zestaw pytań. Dopiero po takiej rozmowie i bliższym poznaniu możemy zdecydować, jakie szkolenie będzie dla Waszego psa najbardziej odpowiednie. Czas trwania takich konsultacji jest bardzo różny. Zarezerwujcie sobie nawet do 3 godzin, żebyśmy mogli porozmawiać o wszystkim bez pośpiechu. Ten czas jest po to, żebyśmy mogli lepiej dopasować szkolenie do Waszego psa. Moja uwaga skupiona jest wtedy tylko na Was i Waszym psie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj sie z nami!