Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer35339/public_html/old.tylkopies.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
TYLKO PIES – Hotel dla psów Wiązowna i okolice | Warszawa Wiązowna

Hotel dla psów – Warszawa i okolice, Wiązowna

zajęcia dla psów Warszawa

Hotel dla psów Warszawa i okolice

W naszym Hotelu dla psów zapewniamy całodobową, fachową opiekę dla psa. Wychodzimy na spacery, bawimy się i miło spędzamy czas. W trakcie pobytu u nas, psy czują się jak w domu. Do naszego hotelu mogą trafić jedynie psy, które już nas znają. Nasz psi hotel to miejsce bardzo kameralne, w którym panuje domowa atmosfera. Wszystkie psy spędzają czas razem z nami.

szkolenia szczeniaków warszawa, szkolenia młodych psów warszawa, tresura szczeniaków warszawa

Hotel dla psów Wiązowna

Mieszkają z nami w domu. Nigdy nie przebywa u nas więcej niż cztery psy w jednym czasie. Dzięki temu jesteśmy w stanie poświęcić im całą naszą uwagę i czas. Robimy wszystko, by psy czuły się u nas bezpiecznie i komfortowo. Czas w naszym hotelu dla psów upływa na leniuchowaniu, długich spacerach, zabawie z innymi psami. Zapewniamy też trochę rozrywki intelektualnej w postaci zabaw węchowych, zagadek i ciekawych łamigłówek. Dzięki temu Wasz pies nawet nie zdąży za Wami zatęsknić. Przed przyjazdem do naszego Hotelu dla psów prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Hotelu dla psów. Zachęcamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj sie z nami!